3 סיבות לעשות סנפלינג בנקיק השחור

3 סיבות לעשות סנפלינג בנקיק השחור

סנפלינג בנקיק השחור מתחיל בשמורת הטבע ביער יהודייה וחשוב לדעת כי הכניסה אל השמורה מוגבלת במספר המשתתפים ומחייבת הרשמה מראש. כיוון שהטיול ממושך, מומלץ להתחיל אותו בשעות הבוקר המוקדמות וחובה להגיע עם נעלי הליכה ומים מספיקים למשך הטיול. עבור מטיילים רבים מדובר בחוויה אתגרית יוצאת דופן ויש לכך שלוש סיבות:

סיבה ראשונה – סנפלינג בשילוב עם חוויית מים

לאורך המסלול ישנן מספר בריכות שחייה טבעיות ויש לשחות בהן במהלך הטיול. עבור מטיילים שרוצים לשלב בין אתגרים שונים, קפיצה למים, שחייה וגלישה, מהווים יחדיו את המסלול המושלם. מומלץ להחזיק ברכב מגבת ובגדים להחלפה, אך את מהלך הטיול אפשר לעשות בתוך המים ובהתאם לקבוצה אפשר להחליט להשתכשך בבריכות הטבעיות ופשוט ליהנות מהחוויה.

ישנם אתרים שונים המתאימים לסנפלינג ברחבי הארץ, מצפון עד דרום, אך סנפלינג בנקיק הוא יעד מרגש אשר משלב מים שזו חוויה נוספת בפני עצמה. המסלול מתאים כמובן למטיילים שיודעים לשחות כיוון שישנם אזורים עמוקים ובריכות ארוכות יחסית.

סיבה שנייה – סנפלינג בנקיק אזור טבע קסום

כפי שצוין, הנקיק קיבל את שמו בשל היותו צר וסלעי הבזלת הכהים. טבע זה הוא ייחודי וקסום והטיול לאורך השמורה הוא טיול מהנה ומיוחד. נוסף על כך, לאורך המסלול ישנם שלושה מפלים המתאימים לחוויית סנפלינג בנקיק  אך מטיילים רבים בוחרים לדלג על הגלישה הראשונה ופשוט לקפוץ למים, מה שמעצים את האתגר.

הטבע, המים והייחודיות של האזור, הופכים את המסלול לבלתי נשכח. חשוב לדעת כי מדובר בשמורת טבע ולכן יש לשמור עליה היטב והכניסה מוגבלת למאה מטיילים ביום ולכן יש להירשם מראש לכניסה לאתר. פרטים נוספים על כך אפשר לקבל ממדריך הסנפלינג.

סיבה שלישית – שילוב בין טיול וחוויה אתגרית

הנקיק השחור הוא יעד אידאלי לטיול והוא משלב בצורה נפלאה בין טיול יוצא דופן באחד האזורים המיוחדים והקסומים בישראל לבין חוויה אתגרית. לאורך הטיול ישנם שלושה אזורי גלישה אך אפשר לוותר על הראשון והמעוניינים בכך יכולים לקפוץ למים ולחוש את האתגר כבר בתחילת הטיול.

השילוב בין טיול רטוב באזור אשר לעולם אינו מאכזב ומציע, שנה אחר שנה, מסלול מים רטוב, לבין סנפלינג בנקיק וירידה בחבלים, יוצר ריגוש יוצא דופן.

סנפלינג בנקיק מתאים למשפחות, קבוצות גיבוש ועוד. לפרטים על יציאה למסלול וקביעת תאריך מתאים לחוויה בלתי נשכחת, זה הזמן ליצור קשר: 052-2300-306 להתראות איתמר

פנו אלינו בטלפון 0522300306 או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

תוכן עניינים

דילוג לתוכן