סנפלינג בנקיק השחור – מה חשוב לדעת לפני שאתם יוצאים לדרך

השחור סנפלינג אשדות סנפלינג בנקיק השחור – מה חשוב לדעת לפני שאתם יוצאים לדרך 1

תכננו את הטיול

דבר ראשון אתם צריכים לתכנן את הטיול שלכם. אתם צריכים להחליט כמה אנשים יוצאים אליו ולהתארגן בהתאם. כיוון שמדובר במסלול יוצא דופן ובתוך שמורת טבע אליה הכניסה מוגבלת, חשוב שתכוונו מתי להגיע אל המקום ותירשמו לכניסה מראש. בנוסף, מומלץ להביא בחשבון כי החודשים המתאימים למסלול הם בין חודש מאי לחודש ספטמבר.

הירשמו לכניסה לאתר

הכניסה אל הנקיק השחור מוגבלת במספר האנשים היומי שיכולים להיכנס אל השמורה. לכן, עליכם להירשם מבעוד מועד ולהבטיח בצורה זו שאכן תוכלו ליהנות מיופיו של המסלול. כמובן, אם אתם קובעים עם מדריך סנפלינג להיכנס למקום תוכלו לשאול מי אחראי להרשמה לאתר. ההרשמה מתבצעת בשיחה טלפונית למספר: 04-6962817.

הגיעו אל הנקיק השחור בזמן

אתם צריכים להגיע אל הנקיק השחור בזמן וזאת כיוון שאפשר להיכנס אל השמורה רק עד לשעה 9:00 בבוקר. מספר הנכנסים אל המסלול מוגבל למאה מבקרים בלבד בכל יום ולכן אתם לא תרצו להגיע באיחור ולפספס את הטיול היפה.

הצטיידו בנעלי הליכה נוחות, גם למים

לאורך המסלול מחכים לכם שלל אתגרים: הליכה, סנפלינג, שחייה ואם תרצו אז גם קפיצה למים. אתם צריכים לתכנן מראש הגעה עם נעליים המתאימות להליכה במים, אך בשום אופן לא קפקפים אלא נעליים הטובות לטיול. אתם יכולים לשמור ברכב מגבת, בגדים להחלפה ונעליים נוספות. זכרו כי הבטיחות היא מעל הכול ואתם צריכים להגיע אל המסלול עם הבגדים המתאימים לטיול.

שמרו את הציוד שלכם במקום מוגן

מסלול הסנפלינג בנקיק השחור הוא מסלול הכולל כניסה לבריכות שחייה ואין דרך להימנע מהן. אם אתם מתכננים להגיע אל המסלול עם חפצי ערך ומכשירים סלולריים, עליכם להביא זאת בחשבון. אתם יכולים לצאת עם כל ציוד שתחליטו, חלקו יוכל להישאר ברכב אם תרצו בכך ואחר יצטרך להיות מוגן. אם אתם מחליטים כן להיכנס עם מכשיר סלולרי או מצלמה, הקפידו להגן עליהם כך שלא יהרסו במים.

ודאו שכל חברי הקבוצה יודעים לשחות

כיוון שאי אפשר להימנע מכניסה למים, חשוב לשים לב כי חברי הקבוצה המגיעים לטיול יודעים לשחות וכי לא מדובר בסיכון עבורם. אין צורך להיות שחיינים מקצוענים אלא לדעת שחייה ברמה בסיסית ומעלה ולהתמודד היטב עם הבריכות הטבעיות המהנות.

תאמו מראש את הטיול עם מדריך סנפלינג מקצועי

עליכם לדעת כי חלק מהמסלול של הנקיק השחור צריך להתבצע בסנפלינג. אם אתם מומחים בתחום הגלישה תוכלו לצאת לדרך, אך רוב הסיכויים הם שאתם לא מומחים לכך ולכן עליכם להתייעץ מראש עם מדריך סנפלינג מקצועי אשר מכיר היטב את המסלול הספציפי ורצוי שיוכל לספר לכם עליו ולהפוך אותו לחוויה גדולה עוד יותר. חברת אשדות מוציאה טיולי סנפלינג ואתגר ומתמחה בטיולי סנפלינג בנקיק השחור. לפרטים נוספים וקביעת תאריך לטיול המרגש שלכם, זה הזמן להתקשר: 072-3311302

פנו אלינו בטלפון 0522300306 או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

תוכן עניינים

דילוג לתוכן