סנפלינג במערת קשת

אזור הצפון – סנפלינג במערת קשת

מיקום: גליל מערבי
רמת קושי: 2.5 (מתוך 5) מתאים גם למשפחות
גובה: בין 35 ל – 50 מטר תלוי באיזה צד של הקשת גולשים.

מערת קשת נמצאת ברכס הצפוני של נחל בצת בגליל המערבי, בשטח של פארק אדמית.למרות שמה, מערת קשת, כבר לא מדובר במערה, מה שהיה מערה, היום היא מעין קשת גדולה ענקית המשמשת את חובבי האקסטרים וגולשי הסנפלינג. התצפית ממערת קשת מדהימה – רואים את נחל בצת, את יישובי הגליל המערבי, ואת חוף הים שמתחיל בראש הנקרה בצפון וממשיך עד רכס הכרמל.
פארק אדמית – יער מטופח, תצפיות נוף מרהיבות ושביל ההליכה המוביל למערת קשת.

תיאור המסלול: סנפלינג במערת קשת מעניק את חוויית הגלישה המרהיבה ביותר בארץ מהאתר נשקף נוף מדהים של ים התיכון נהרייה עכו והרי הגליל המערבי. לאחר הגלישה ישנו מסלול של כ 35 דקות חזרה לרכבים. ניתן לשלב פעילויות נוספות באזור כדיי למלא את היום כגון סיור בראש הנקרה ומסלולים רגליים שונים באיזור או טיול גיפים אתגרי בנחל געתון.

גלישה מרהיבה מגשר סלע לנופי הגליל העליון – הגלישה בגובה 28 מטרים.

עונה ממומלצת: כל השנה – מלבד כאשר קיים חשש לשיטפונות.

6 3 סנפלינג במערת קשת 1

סנפלינג במערת קשת

אתר זה המצוי בקצה הגליל המערבי הינו אתר הגלישה המרהיב ביותר בארץ ללא ספק. גם ללא הגלישה נשקף מאתר זה נוף מדהים של הגליל המערבי, הים התיכון, ראש הנקרה, מפרץ חיפה והמערה עצמה שהיא גולת הכותרת.

מערת הקשת הינה למעשה שריד של מערה קדומה שהתמוטטה ורק הקשת נשארה. מחניון מערת הקשת בדרך לקיבוץ אדמית יורדים בשביל נוח המתאים אף לעגלות כ-5 דקות עד למערה. ניתן לגלוש פנימה לתוך הקשת בגובה של 30 מ’ או החוצה מגובה של 50 מ’ תחושת הריחוף כתוצרה מהגלישה השלילית (ללא קיר) הינה אטרקציה מדהימה.

לאחר הגלישה ישנה הליכה בשביל מסומן רובו במגמת עלייה. משך העלייה כ-25 עד 30 דקות. השביל מחזיר אותנו לחניון הראשי או למערה עצמה.

לאחר מנוחה קצרה ניתן להמשיך למסלול ג’יפים בנחל געתון הטובל בנוף צמחייה עבותה וצפופה של הנחל במהלך המסלול ניתן ומומלץ להיכנס לעין המחצבה לטבילה והתרעננות. מעיין זה הינו מהגדולים בארץ והעמוקים שבהם (6 מ’ בשיא העומק) השילוב של סנפלינג במערת הקשת עם טיול ג’יפים בגעתון והטבילה במעיין הינו מוצלח ביותר ליום של חוויות ואטרקציות בלב הטבע.

גשר הימלאיה

גשר הימליה היו מתקן חוויתי ביותר מקור השם הוא גשרים הבנויים מחבלים בלבד באזורים הרריים מאוד כדי לעבור מצד אחד של נחל /עמק לצד שני. מתקן זה הינו חווייתי ביותר היות והוא יוצר ריגוש כתוצאה מהגובה ודורש תפקוד תחת לחץ ופחד .התוצאה חוויית ומהנה ביותר .בגשר אותו אנו בונים יש בין 3 ל 4 , חבלים כאשר על חבל אחד הוא החבל התחתון דורכים ישנם עוד שני חבלים בימין ושמאל כדי להתאזן אליהם אנו גם מתחברים. כמו כן ישנה גם אפשרות למקם חבל עליון נוסף שמטרתו לצמצם את אורך הנפילה במידה וזו מתרחשת ולאפשר חזרה לחבל המסילה התחתון ביתר קלות

מוזמנים ליצור עימנו קשר למידע נוסף

קישורים מועדפים

רכישת ציוד סנפלינג
מדריכי סנפלינג בוידיאו
מסלולי גלישה וג’יפים
ימי גיבוש לחברות ועובדים
ימי גיבוש לקבוצות
יום גיבוש לעובדים במרכז
ימי גיבוש בצפון

מסלולים מיוחדים

גלישה בנחל קומראן
סנפלינג נקיק השחור
מערת קשת
סנפלינג עבר הירדן

אטרקציות מיוחדות

יום גיבוש לעובדים וקבוצות
מסלולי גיפים
אומגה extreme
קורסי גלישה וטיפוס

צור קשר

 072-3311302
[email protected]
* החברה לא עובדת בשבתות וחגים

פנו אלינו בטלפון 0522300306 או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

תוכן עניינים

דילוג לתוכן