מה כולל יום גיבוש אתגרי לקבוצות

יום גיבוש אתגרי המשלב סנפלינג בצפון כולל כמה מרכיבים. ראשית, ישנו חיבור לארץ, המשתתפים מטיילים בשביל המיועד ורואים את הארץ מזווית שונה ואחרת. מעבר לחיבור ולעובדה שכל יום הגיבוש מתקיים בחוץ, באווירה שונה לחלוטין מזו שהצוות שמגיע מורגל אליה, מתקיימת פעילות אתגרית ולרוב מדובר יהיה בפעילות סנפלינג (אם כי ישנן שלל פעילויות שאפשר לשלב באותו היום).

מעבר לכך שהיום המיוחד כולל את הפעילות האתגרית, חברת אשדות דואגת לפרטים רבים נוספים כמו אירוח בטבע עם תה שמכינים במקום ואפשרות לארוחה במקום מסודר שיקבע מראש (כל זאת בתיאום). למתעניינים, אפשר ליהנות מטיול ג’יפים מרגש ולמעשה, השמיים הם הגבול והריגוש לא מפסיק לאורך כל היום.

בחירת מסלול סנפלינג בצפון עבור יום הגיבוש

בהתאם למסלול הנבחר יהיו מספר אזורי הגלישה. אפשר לראות כי ישנם שלל מסלולי סנפלינג בצפון, בהם מערת קשת, מערת זווית, מצוק דלתון ועוד. יחד, אפשר להחליט מהו המסלול המתאים ביותר עבור הקבוצה וזאת תוך התחשבות באורך המסלול הצפוי, מספר הגלישות, הגובה ובקשות אישיות.

חשוב להביא בחשבון גם את היכולות של הקבוצה, המרחק ממקום המגורים (ישנה גם אפשר לקיים סנפלינג במרכז ובדרום) ואת אורכו של המסלול. המומחיות והניסיון של חברת אשדות יעמוד לרשותך מהשיחה הראשונה ועד לסיום היום המיוחד.

החשיבות של יום גיבוש לקבוצות

יום גיבוש כשמו כן הוא, מגבש. קבוצה של אנשים אשר עובדת באותו מקום תעבוד טוב יותר כאשר האנשים משתפים פעולה. ידוע כי המתח של יום העבודה והאינטראקציה שהיא פעמים רבות אינטנסיבית, יכולים להוביל גם ליחסים פחות טובים או ללחצים שפוגעים בתוצר של העבודה. יום גיבוש נועד להפוך את האווירה בצוות לטובה יותר והוא משפיע על תוצאות העבודה גם חודשים לאחר שהעובדים יצאו אליו.

בנוסף, יום גיבוש הוא הזדמנות של המנהלים ושל מקום העבודה להביע את ההערכה שלהם לעובדים. לכן, כדאי לבחור בפעילות מיוחדת ולא בפעילות שהעובדים יכולים לבצע בעצמם בקלות. כאן אפשר להבין את היתרון של סנפלינג בצפון כאשר הסיכוי שהעובדים ייצאו בעצמם לפעילות שכזו שלא במסגרת העבודה הוא סיכוי קטן יחסית.

האם סנפלינג זה מפחיד?

ישנם אנשים אשר חווים פחד גבהים וישנם אנשים אשר בטוחים שסנפלינג הוא חוויה שהם יכולים לעשות בקלות, אך כשהם מגיעים לשטח, עולות תחושות שונות. כל הרגשות הללו הם הזדמנות לגיבוש, הם הזדמנות של הצוות לעזור זה לזה והתפקיד של המדריך המנוסה הוא לעזור למי שמרגיש פחות בנוח.

בפועל, מתוך ניסיון של הוצאת ימי גיבוש רבים, אפשר לומר בביטחון כי המשתתפים מרגישים בטוחים. גם אלו אשר חוששים בתחילה ואף מפחדים מהחוויה, מתמסרים לה ונשארים עם זיכרון מרשים שכיף לחזור איתו הביתה.

חוויה שזוכרים לאורך שנים

בחברות וארגונים רבים אפשר לראות תמונות של העובדים מיום גיבוש זה או אחר או פעילות של המקום. התמונות הללו תמיד מעלות חיוך וזיכרון משותף. החוויה שנעשית יחדיו חשובה עבור מקום העבודה והעובדים.

חוויה של סנפלינג בצפון היא חוויה שאי אפשר לשכוח. בין אם יצולמו תמונות במהלכה ובין אם היא תישאר בתוך סיפור שהעובדים ימשיכו לחלוק, הזיכרון יהיה שם כיוון שמדובר בחוויה אתגרית יוצאת דופן. הדבר אינו דומה בשום דרך לשום יום אחר כיוון שכאן העובדים חולקים זה עם זה את האתגר, את הרגשות ויוצאים החוצה ליום שהוא שונה מהשגרה שלהם.

נשמח לדאוג לך

חברת אשדות מתמחה בתחום האתגרי ומקיימת שלל פעילויות לאורכה ולרוחבה של הארץ. אנחנו מתמחים במיוחד בימי גיבוש לקבוצות ומזמינים אותך לפנות אלינו ולבנות יחדיו את יום הגיבוש המתאים עבורך. סנפלינג בצפון הוא אחת האפשרויות שאנו מציעים אך כדי לדאוג לכל הפרטים, לבחור את המסלול, את הפעילויות הנוספות, כל שעלייך לעשות הוא פשוט ליצור עמנו קשר: 052-2300306 להתראות, איתמר