הזמן המתאים ביותר לעשות סנפלינג במערת קשת

הזמן המתאים ביותר לעשות סנפלינג במערת קשת

כדאי לדעת על סנפלינג במערת קשת

אשדות סנפלינג במערת קשתכל טיול ברחבי הארץ הופך להיות משמעותי יותר כאשר אנו יודעים לאן אנחנו יוצאים. הנה 3 עובדות מעניינות על המערה ועל סביבתה:

האתר נמצא בשטח של פארק אדמית אשר בקצה הגליל המערבי וממנו אפשר להשקיף עד לחיפה.
המערה אינה מערה אלא היא ביטוי של תהליכים גיאולוגים של מה שהייתה בעבר מערה ולמעשה מה שאנו רואים היום זו הקשת.
בשנת 2012 ביקרו באתר מטפסי צוקים מאירופה, מה שגרם להכרה בינלאומית של האתר כאתר טיפוס מוביל.
חווית סנפלינג במערת קשת באתר היא חוויה ייחודית אשר יכולה להתבצע מגובה 35-50 מטרים.

הדבר תלוי בתיאום ראשוני והחלטה מראש. בנוסף לכך, אפשר לבחור להוסיף לחוויה גם גשר הימלאיה ולעבור מעל הקשת, מקצה אחד לשני, באוויר.

מתי אפשר לעשות סנפלינג במערת קשת?

ארץ ישראל יודעת ימים חמים במיוחד, אך כשמגיעים אל האתר אפשר לפרוס צלייה וליהנות מהאוויר הפתוח.

ימים אשר אינם מומלצים לטיול הם ימים בהם צפויים שיטפונות וכן תמיד יש לצאת אל החוויה כמו שיוצאים לטיול.

כפי שלכל טיול נצא עם נעליים סגורות, בגדים מתאימים ונקפיד להביא אתנו מספיק מים ואוכל, כך חשוב לעשות גם ביציאה אל סנפלינג.סנפלינג במערת קשת בצפון - אשדות

 

אין צורך למהר

החוויה של ירידה בקשת כלפי מטה היא חוויה של ריחוף באוויר. בניגוד לאתרים אחרים בהם החבלים מסייעים לירידה (במקומות מסוימים, כמו הנקיק השחור, חובה להשתמש בחבלים), כאן מדובר על תחושת שחרור מוחלטת. לכן, אין כל צורך למהר ולרדת תוך התחשבות במי שעומד להיות הבא בתור, להפך.

כל המשתתפים בחוויה ייהנו ויזכו לתשומת לב מלאה: בהדרכה המקדימה, בהרכבת הציוד ולאורך הירידה למטה. במהלך הירידה, אפשר להאט את הקצב ואף להתנדנד מצד לצד ולהביט מזווית יוצאת דופן וחד פעמית על הנוף המרהיב של ארץ ישראל.

היתרונות של חברת אשדות

חברת אשדות מביאה איתה ניסיון של למעלה מעשרים שנה. לאורך השנים הוצאנו מאות טיולים, יצאנו עם קבוצות דוברות עברית ואנגלית וארגנו ימי גיבוש לשלל ארגונים וחברות. החברה מקפידה על ציוד חדיש, שומרת עליו בקפידה יתרה ויוצאת לשטח עם ביטוח מלא וסבלנות רבה.

אצלנו כל משתתף ומשתתפת מקבלים יחס מלא, מענה לכל שאלה וישנה גם אפשרות להרחיב את החוויה ולהשלים עם טיול ג’יפים, תה בשטח ועוד. זה הזמן ליצור עמנו קשר ולראות כיצד נוכל ללוות את האתגר הבא שלכם: 072-3311302

פנו אלינו בטלפון 0522300306 או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

תוכן עניינים

דילוג לתוכן